Metodat e pagesës në Crazy Time

Kjo është një kënaqësi e vërtetë për të luajtur të ndryshme online kazino vend i caktuar kur argëtuese është e gjallë, interesante, dhe, më e rëndësishmja, të dobishme! Popullariteti dhe reputacioni i kazinosë ndikohen drejtpërdrejt nga tërheqjet dhe ringarkimet e shpejta, dhe CrazyTime u siguron lojtarëve të saj kushtet më akomoduese dhe mundësitë e financimit në një sërë platformash.

Shkoni në sit

Metodat E çmendura të pagesës Së Kohës janë kaq të lehta për bastorët që kanë veshur lojërat e tyre për të ndjekur në të tjera për të marrë paratë e tyre në llogaritë e tyre bankare nga faqja zyrtare ose aplikacioni.

Procedurat e depozitimit dhe tërheqjes

Një nga faktorët më të rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur zgjidhni një kazino online CrazyTime është procesi i depozitimit dhe tërheqjes pa sherr. Lojtari duhet të vizitojë portalin kryesor të kazinosë dhe të regjistrohet për një llogari duke plotësuar formularin me informacionin e saktë përpara se të bëjë ndonjë transaksion financiar. Metoda e tërheqjes ose depozitimit në internet Crazy Time ka grupin e vet të kufizimeve në lidhje me shumën dhe kohën maksimale të depozitës.

Bastorët mund të depozitojnë para në llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet më lehtë duke përfituar nga larmia e mënyrave të pagesës të ofruara nga shumica e kazinove online që ofrojnë Kohë Të Çmendur Live. Opsionet më të njohura të pagesave në dispozicion të konsumatorëve përfshijnë sa vijon:

Kuletat Elektronike

Për shkak se ato ofrojnë transaksione të shpejta dhe të sigurta, Skrill, Neteller dhe PayPal janë mundësi të zakonshme pagese për përdoruesit e kazinove online. Shumica e kazinove online gjithashtu i pranojnë ato gjerësisht.

Llojet e kartave: Debit ose Kredi

Në shumë kazino online, ky është opsioni më i popullarizuar. Ai mbështet karta debiti dhe krediti nga marka të njohura si Mastercard, Visa dhe Maestro, duke u ofruar klientëve që duan të depozitojnë para shpejt dhe lehtë me një mundësi të dobishme.

Kriptomonedhë

Disa kazinove online do të Marrë Bitcoin, Litecoin, USDT, dhe Ethereum si cryptocurrencies. Shtë mënyra më e mirë dhe më praktike për klientët që duan të kryejnë transaksione anonime dhe të shmangin pagimin e tarifave që lidhen me bankat e rregullta.

Transfertat Monetare

Metodat e testuara me kohë dhe të besueshme për shtimin e parave në llogarinë tuaj ose marrjen e fitimeve. Sidoqoftë, për shkak të faktit se atyre normalisht u duhen disa ditë pune për t'u përpunuar, kjo është zgjedhja më e tërhequr. Ato janë një mundësi e mrekullueshme për konsumatorët që duan të transferojnë shuma të konsiderueshme parash edhe pse janë më të rëndë se disa.

Aspekti Detaje
Emri I Lojës Koha E Çmendur
Ofruesi Evolucioni
Karakteristikat e lojës Shumëzuesit, Bonus
Bonus 4 bonuse të ndryshme
Depozitë minimale $10
Tërheqja maksimale $500,000

Koha e përpunimit dhe Tarifat E Transaksionit

Në varësi të kazino online ju zgjidhni për të luajtur në, metodat e ndryshme të pagesës kanë periudha të ndryshme të përpunimit dhe kostot e transaksionit. Në vend që të përdorni transferta bankare ose karta debiti ose krediti, kuletat elektronike janë zakonisht zgjidhja më e mirë sepse ato kanë tarifa më të lira transaksioni.

Shumica e kazinove online nuk i ngarkojnë lojtarët të depozitojnë para ose t'i tërheqin ato. Megjithatë, disa procesorë pagese mund të kërkonin një tarifë për shërbimet e tyre. Para përfundimit të ndonjë transaksioni, lojtarët duhet të rishikojnë termat dhe kushtet e mënyrës së tyre të zgjedhur të pagesës për të parandaluar ndonjë tarifë të paparashikuar.

Shumica e depozitave trajtohen menjëherë. Përdoruesit tani janë në gjendje të fillojnë menjëherë të luajnë Crazy Time Live. Periudha e përpunimit për tërheqjet mund të shkojë nga disa orë në disa ditë pune. Praktikat e përpunimit të kazinove online dhe zgjedhjet e pagesave për lojtarët të dy luajnë një rol.

Kufiri maksimal i tërheqjes

Kur luani modalitetin e lojës crazy Time bonus me veçoritë Dyshe/Treshe, shumëzimi maksimal për kunj është x20.000. Pagesa maksimale për bast është 500,000 dollarë.

Kufiri minimal i tërheqjes

Koha e çmendur minimumi i tërheqjes në internet Të Kazinosë është 10 dollarë.

Si të tërhiqni para Nga Koha E Çmendur

Paratë mund të tërhiqen përmes "Llogarisë sime."Kur një lojtar depoziton ose tërheq para nga Koha E Çmendur, kazinoja nuk u ngarkon atyre ndonjë tarifë të mëtejshme, siç u tha më herët. Megjithatë, kur konvertimin e monedhave, banka mund të vendosë një tarifë fikse.

Disa lojtarë Të Crazy Time mund të kenë probleme me tërheqjen e parave, gjë që mund të çojë në refuzimin e aplikimit. Kjo mund të shkaktohet nga problemet me verifikimin e identifikimit ose flukset e dyshimta të parave. Ri-autorizimi është përgjigja, të cilën ata mund ta bëjnë duke shkuar te "Llogaria ime" dhe më pas "Cilësimet" dhe duke verifikuar identitetin e tyre.

Problemet e tjera mund të përfshijnë mospërputhjen midis informacionit personal të lojtarit dhe informacionit të tyre të pagesës, si dhe përdorimin e metodave të ndryshme të pagesës për depozita dhe tërheqje. Kërkesa për tërheqje do të refuzohet në secilin skenar. Vetëm informacioni i llogarisë suaj bankare, duke përdorur informacionin e saktë të transferimit të përdorur për të bërë një depozitë, mund të përdoret për të tërhequr para.

Tërheqja e një shume që është shumë më e madhe se depozitat. Fitimet e tilla së pari do t'i dërgohen lojtarit pasi kazinoja të zbresë 20% të tyre.

Si të bëni një pagesë Për Kohën E Çmendur

Një lojtar duhet t'i përmbahet udhëzimeve të mëposhtme në mënyrë që të fillojë bastet me para të vërteta:

  • Vizitoni faqen e internetit të kazinosë ose përdorni aplikacionin për smartphone-in tuaj.
  • Duke futur të gjithë informacionin e nevojshëm në kabinetin tuaj ose duke hyrë në internet, mund të regjistroheni falas në portalin e kazinosë.
  • Dërgoni dokumentet e kërkuara për të përfunduar procesin e verifikimit.
  • Vizitoni zonën për cilësimet e pagesës.
  • Zgjidhni mënyrën e duhur të pagesës, futni shumën e kërkuar dhe më pas përfundoni transaksionin.

Si të shkarkoni Lojën Crazy Time

Simpleshtë e thjeshtë të shkarkoni lojën crazy Time casino përmes një aplikacioni kazino. Hapat për instalimin e versionit të aplikacionit kazino të lojës Crazy Time janë renditur më poshtë.

Luaj crazy Time live në kazino e zgjedhjes suaj. Filloni shkarkimin tuaj duke përdorur një apk që mund të merrni në faqen e internetit të kazinosë ose në App Store. Drejtoni aplikacionin Crazy Time. Shkruani llogarinë kazino. Përdorni rrotën E Çmendur Të Kohës për të filluar argëtimin!

Pyetjet E Bëra Më Shpesh

A është pagesa E Çmendur e kohës e ligjshme?

Sigurisht, është! Një nga zhvilluesit më të njohur të softuerit të lojërave në biznes, Evolution Gaming, krijoi Crazy Time. Organizatat e njohura të testimit gjithashtu kanë shqyrtuar lojën dhe i kanë dhënë vulën e tyre të miratimit për drejtësi.

Kush e zotëron Kohën E Çmendur kazino lojë?

Zhvilluesi dhe operatori i kësaj loje kazino live është Evolution Gaming, një kompani e njohur në industri. Vetëm kazinove online që kanë një lidhje me Evolution Gaming ofrojnë lojë. Megjithatë, ka një numër të madh të këtyre kazinove.

Çfarë mund të pres të fitoj?

Në Kohën E Çmendur, ka shumë vend për të fituar, por fitoret e mëdha janë të rralla. Shumëzuesit nën bonusin Pachinko mund të rriten në 10,000 x, ndërsa ato mund të rriten në 20,000 x për Kohë të Çmendur. Rrjedhimisht, me një shumëzues të rritjes 50x nga Një Vend I Caktuar I Lartë, ju mund të fitoni deri në 100,000 herë.

Ku mund të luaj Kohë Të Çmendur?

Çdo faqe në internet kazino që ofron lojëra Me Fuqi Evolucioni gjithashtu ofron Kohë të Çmendur.