Rishikimi i lojës Crazy Time në internet

Evolution ndërtoi kazinon live të njohur si Crazy Time me një Rrotë parash Në Stilin Dream Catcher që ka 54 segmente. Ka katër raunde bonus krejtësisht unike në timon përveç shpërblimeve të tjera. Në vitin 2020, loja u lëshua. Crazy Time ka jetuar pa dyshim deri në vëmendjen që ka marrë për të qenë kaq e veçantë gjatë viteve të fundit.

Shkoni në sit

përmbajtja

 1. 🔥 Historia E Crazy Time
 2. 🎁 Në Crazy Time, cilat lojëra bonus janë atje?
 3. ✨ Si Të Luani Crazy Time Live
 4. 🥇 Pse Crazy Time Jeton Kaq E Njohur?
 5. 💰 Mënyrat e pagesës Crazy Time
 6. 💠 Aplikacioni Crazy Time për pajisjet mobile
 7. 🎯 Gjurmues I Crazy Time
 8. 🔶 Strategjia E Crazy Time Që Lojtarët Duhet Të dinë
 9. ⚡ Cila është RTP Për Crazy Time në Evolucion?
 10. 🧨Cili është shumëzuesi më i Lartë I Crazy Time?
 11. 🔔 Si funksionon tabela e pagimit për Lojën Crazy Time
 12. 📙 Pyetjet E Bëra Më Shpesh

Me aftësi dhe strategji të mirë, lojtarët mund të fitojnë vazhdimisht para të mira në Faqen Zyrtare Të CrazyTime dhe Aplikacionet sepse loja ofron një kthim të lartë të investimit (RTP). Me pagesat e lezetshme, lojtarët janë gjithmonë të vendosur të kenë një ditë të mirë duke luajtur dhe fituar lojëra duke përdorur statistikat E rezultateve Të Crazy Time.

Crazy Time konsiderohet të jetë loja më e shtrenjtë e Kazinosë Live E Evolution, dhe është e thjeshtë për t'u kuptuar duke pasur parasysh se ka një studio anësore për bonusin e saj kryesor "Crazy Time" dhe një studio argëtuese të dedikuar të pajisur me makina bonus. Rrota Në Crazy Time është thjesht një përmirësim mbi Lojën Tashmë të mahnitshme Monopoly Live, por Crazy Time përmban katër lojëra shtesë në vend të vetëm një.

Historia E Crazy Time

Historia E Crazy Time

Zhvilluesit e lojës Së Njohur Online Live Casino Crazy Time u frymëzuan nga një lojë tjetër, Dream Catcher. Ndërveprimi i përditshëm midis studios dhe lojtarëve përmirësohet nga qindra specialistë që punojnë në Crazy Time, duke përfshirë zhvilluesit, testuesit, ekspertët E PR, dekoruesit, prezantuesit, kameramanët dhe shumë më tepër.

Qëllimi ishte të prodhohej një produkt që do të kapte interesin e konsumatorëve edhe para se të fillonin lojën. Kishte një kosto të lartë të lidhur me këtë ekstravagancë. Për shkak të idesë dhe transmetimit të drejtpërdrejtë, detyra ishte teknikisht sfiduese. Por rezultati shkoi lart e lart.

Në Crazy Time, cilat lojëra bonus janë atje?

Në Crazy Time, cilat lojëra bonus janë atje?

Crazy Time, një lojë live dealer me katër raunde unike bonus, siç e kemi diskutuar tashmë, ka katër oferta të lojërave bonus. Këto shpërblime shpjegohen në seksionet më poshtë,

Gjueti Parash

Gjueti Parash

108 shumëzuesit rastit që janë të mbuluara në simbole dhe randomized janë të përfshira në këtë lojë bonus. Lojtarët në këtë galeri të gjuajtjes vendosin objektivat e tyre ndërsa fillon koha e numërimit të pasme. Shumëzuesi nuk do të zbulohet deri pasi topi të ketë qëlluar aty ku ishte drejtuar. Lojtarët marrin shumëzues të ndryshëm si rezultat i këtij raundi bonus interaktiv.

Crazy Time

Crazy Time

Një rrotë e madhe virtuale e parave është e vendosur brenda derës së kuqe që lojtarët hyjnë pasi të aktivizohen. Pas kësaj, lojtarët duhet të vendosin nëse duan një flapper blu, jeshil ose të verdhë. Sapo pritësi shtyp butonin e kuq, rrota rrotullohet. Çfarëdo shumëzues që fitoni—" DOUBLE "ose"TRIPLE" - varet nga vendi ku bie flapper në timon. Deri sa të arrihet shumëzuesi maksimal 20,000 x, rrota mund të rrotullohet përsëri.

Rrokullisje Monedhe

Rrokullisje Monedhe

Thjesht flipping një monedhë do të përcaktojë se çfarë shumëzues fituar në këtë lojë bonus. Monedha ka një të kundërt të kuq dhe një front blu. Çdo ngjyrë do të prodhojë shumëzuesin e vet para se monedha të kthehet. Kështu, vlera e shumëzuesit që mund të zbatohet në bast është e njohur paraprakisht.

Pachinko

Pachinko

Loja bonus luhet në një mur të madh Pachinko me disa kunja. Multiplikatori i fituar varet nga vendi ku ulet puck pasi u hodh nga pritësi. Si ilustrim, të gjithë shumëzuesit e vendosur në pjesën e poshtme të murit do të dyfishohen nëse topi ulet në fjalën "DYSHE". Puck pastaj do të lirohet edhe një herë. Deri në një shumëzues prej 10,000 x mund të fitohet në çdo kohë gjatë këtij procesi.

Si Të Luani Crazy Time Live

Si Të Luani Crazy Time Live

Crazy Time Live është i thjeshtë për t'u përdorur dhe i këndshëm për t'u luajtur, duke e bërë atë të përshtatshëm si për lojtarët fillestarë ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Një përshkrim i procedurës është dhënë më poshtë:

Hap Udhëzime
✅ Hapi 1 Për të luajtur Crazy Time Live, gjeni një kazino të besueshme në internet. Sigurohuni që kazinoja është e autorizuar dhe qeverisur për të siguruar një mjedis të sigurt dhe të ndershëm të lojrave.
✅ Hapi 2 Nëse nuk e keni bërë tashmë, regjistrohuni për një llogari lojtari në kazinonë e preferuar në internet. Për të shijuar lojën pa ndërprerje, plotësoni informacionin e kërkuar dhe konfirmoni llogarinë tuaj.
✅ Hapi 3 Depozitoni para në llogarinë tuaj të lojërave. Një shumë e kazinove online ofrojnë bonuse tërheqëse mirëpritur që mund të rrisë bankroll tuaj duke filluar dhe për të përmirësuar përvojën tuaj lojrave.
✅ Hapi 4 Në hollin e lojës së kazinosë, kërkoni makinën Crazy Time Live. Kur ta bëni këtë, klikoni atë për të filluar lojën.
✅ Hapi 5 Para se të vendosni bastet tuaja, familjarizohuni me opsionet e basteve dhe rregullat e lojës. Brenda ui lojës vetë, ju mund të merrni detaje në lidhje me paytable dhe rregullat. Statistikat e Crazy Time do të jenë një ndihmës bastesh.
✅ Hapi 6 Zgjidhni shumën e duhur të bastit dhe segmentin(et) e rrotave që mendoni se do të prodhojnë rezultatin fitues përpara se të vendosni bastin tuaj. Mundësitë e shumta të basteve janë në dispozicion, duke përfshirë numrat, veçoritë dhe raundet e bonusit.
✅ Hapi 7 Pasi të keni vendosur bastet tuaja, argëtimi mund të fillojë! Ndërsa hosti rrotullon timonin, vëzhgoni dhe merrni me mend rezultatin. Rezultati I Crazy Time mund të ndryshojë nga lojtari në lojtar, shumëzuesit lidhen drejtpërdrejt me qelizat e zgjedhura.
✅ Hapi 8 Urime nëse segmenti që zgjidhni është vendi ku ulet rrota! Në varësi të pagim përkatëse, ju fitoni. Nëse jo, mund të provoni fatin tuaj edhe një herë në raundin vijues.

Pse Crazy Time Jeton Kaq E Njohur?

Pse Crazy Time Jeton Kaq E Njohur?

Meqenëse shquhet për një numër arsyesh, Crazy Time Live është bërë mjaft popullor në mesin e lojtarëve të kazinove online. Këtu janë disa arsye pse CrazyTime është i njohur:

 • Potenciali masiv i fitimit: Crazy Time Live u jep lojtarëve mundësinë për të fituar shuma të konsiderueshme parash përmes një sërë raundesh bonus dhe shumëzuesish. Mundësia e fitimeve të konsiderueshme rrit atraktivitetin e lojës.
 • Karakteristikat inovative: krijuesi i Crazy Time Live, Evolution Gaming, është i njohur për thyerjen e barrierave dhe ofrimin e veçorive të reja. Një përzierje e veçantë e një lojë kazino dhe shfaqje lojë, kjo lojë nuk është përjashtim.
 • Ndërveprimi Social: Crazy Time Live Ka një funksion të bisedës live që lejon lojtarët të komunikojnë me hostin dhe lojtarët e tjerë, duke krijuar një ndjenjë të komunitetit dhe duke përmirësuar përvojën e përgjithshme të lojrave.
 • Interaktiviteti dhe Argëtimi: formati i drejtpërdrejtë i lojës, nikoqirët tërheqës dhe sfondi i studios gjithëpërfshirëse krijojnë një mjedis argëtues dhe interaktiv që imiton zjarrin e një kazinoje të mirëfilltë.
 • Gameplay dinamik: raundet gjithnjë në ndryshim të bonusit Të Crazy Time Live, paparashikueshmëria dhe rrotullimet e shpejta të rrotave i mbajnë lojtarët të interesuar dhe të kënaqur gjatë gjithë seancës së tyre të lojërave.

Me Crazy Time Live, pezullimi dhe eksitimi i një kazinoje dorëzohen në televizionin tuaj. Koncepti unik i Crazy Time Live, grafika mahnitëse dhe potenciali për pagesa të mëdha e bëjnë të lehtë të kuptohet pse është bërë kaq i njohur në sektorin e lojërave online. Pra, nëse jeni gati të filloni një aventurë emocionuese dhe të provoni fatin tuaj, filloni të luani Crazy Time Live sot në një kazino të besueshme në internet për argëtim dhe para.

Mënyrat e pagesës Crazy Time

Mënyrat e pagesës Crazy Time

Një nga faktorët më të rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur zgjidhni një kazino online Crazy Time është procesi i depozitimit dhe tërheqjes pa sherr. Kartat bankare, kuletat dixhitale dhe sistemet e pagesave janë vetëm disa nga metodat për depozitimin dhe tërheqjen e parave që Ofron Crazy Time. Lojtari duhet të vizitojë portalin kryesor të kazinosë dhe të regjistrohet për një llogari duke plotësuar formularin me informacionin e saktë përpara se të bëjë ndonjë transaksion financiar.

Metoda e tërheqjes ose depozitimit në internet Crazy Time ka grupin e vet të kufizimeve në lidhje me shumën dhe kohën maksimale të depozitës. Pas autorizimit në kazino, lojtari do të jetë në gjendje të krijojë një kërkesë depozite në kabinetin personal dhe të vazhdojë në lojë me baste.

Aplikacioni Crazy Time për pajisjet mobile

Aplikacioni Crazy Time për pajisjet mobile

Aplikacioni Crazy Time është falas për t'u shkarkuar për Pc dhe pajisje që ekzekutojnë iOS, Android, Windows dhe Mac. Loja mund të shkarkohet nga të dy dyqanet e aplikacioneve të ndërtuara në pajisje dhe nga faqet e internetit të kazinosë. Metoda e parë është më e sigurta.

Aplikacionet e iPhone

Aplikacionet e iPhone

Vizitoni App Store për të shkarkuar aplikacionin crazy Time casino për iPhone ose iPad tuaj. Pasi të keni gjetur aplikacionin që dëshironi, ndërmerrni veprimet e mëposhtme:

 1. Vizitoni faqen e aplikacionit.
 2. Klikoni "Shkarko", pastaj klikoni"Instalo".

Aplikacioni do të instalohet në pajisjen tuaj pas këtyre modifikimeve.

Aplikacionet Android

Aplikacionet Android

Ndiqni hapat e mëposhtëm për të shkarkuar Crazy Time apk për Android pasi të keni hyrë Në Play Market:

 1. Kërkoni për programin duke përdorur emrin e tij në fushën e kërkimit.
 2. Hapni faqen e aplikacionit të dëshiruar dhe instaloni atë.

Nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin casino Për Android, mund të përdorni edhe kodin QR.

Avantazhet e lojës me aplikacionin

Avantazhet e lojës me aplikacionin

Ka shumë përfitime për të shkarkuar Crazy Time për pajisjet mobile, duke përfshirë sa vijon:

 • lehtësia e lojës në çdo pajisje në çdo kohë;
 • ngarkimi i shpejtë i lojërave elektronike; ndershmëria dhe integriteti;
 • mundësia për të depozituar dhe tërhequr shpejt fitimet nga telefoni juaj.

Aplikacionet janë shpesh kompakte dhe nuk konsumojnë shumë burime, edhe nëse kanë nevojë të shkarkohen.

Gjurmues I Crazy Time

Gjurmues I Crazy Time

Lojtarët gjithashtu mund të përdorin tiparet e ndjekjes së lojërave të drejtpërdrejta për të vazhduar me Të dhënat E Crazy Time, rezultatet dhe RTP. Fitoritë më të mëdha që kanë ndodhur mund të shihen duke parë historinë e rrotullimit. Gjurmuesi do t'ju lejojë të gjurmoni statistikat e mëposhtme:

 • Shumëzuesit Më Të Fundit Të Lartë
 • Historia E Rrotullimit
 • Fitorja më e madhe e videos
 • Shikoni Crazy Time Live
 • Top Slot Krahasohen Rezultatet Timon

Strategjia E Crazy Time Që Lojtarët Duhet Të dinë

Strategjia E Crazy Time Që Lojtarët Duhet Të dinë

Shumica e lojtarëve priren të ndjekin raundet e bonusit pasi ato ofrojnë pagesa më të larta, por një strategji fituese E Crazy Time do të përqendrohet në numrin e basteve. Simbolet më të shpeshta në timon janë numrat. Për më tepër, ata kualifikohen për shumëzuesit më të mirë të lojërave elektronike, gjë që rrit joshjen e tyre dhe rrit mundësinë e fitoreve të shkëlqyera.

Bastet e bonusit të kthimit në një rrokullisje monedhe dhe Pachinko duket se janë më të ultat; Gjuetia E Parave është mediokre; Dhe Crazy Time është më e mira. CrazyTime, nga ana tjetër, është një lojë e paqëndrueshme ku lojtarët që pëlqejnë kënaqësinë e menjëhershme nuk mund të fitojnë para të mira ndërsa luajnë pa përdorur një strategji të shëndoshë. Lojtarët kanë avantazhin e përfitimit nga bastet e tyre kur luajnë lojën me mençuri.

Qasja e vetme për të pasur sukses ose për të pasur një ditë të mirë duke luajtur dhe fituar Në CrazyTime është ta luani me kujdes dhe të kuptoni shanset dhe probabilitetet në secilin segment të rrotave. Rezultatet më të mira merren kur bastet në raunde bonus kombinohen me bastet që rezultojnë në fitime të vogla.

Cila është RTP Për Crazy Time në Evolucion?

Cila është RTP Për Crazy Time në Evolucion?

Në varësi të cilit numër ju bast në, Crazy Time ka NJË RTP të ndryshme. Kjo është për shkak se çdo numër ka një numër të ndryshëm vendesh në timon. Duke pasur parasysh 21 pozicionet, RTP për pozicionin e parë, për shembull, është më i madhi, me 96.08%. Duke pasur parasysh se ka vetëm një vend në dispozicion për lojën crazy Time bonus, RTP bie në 94.41%.

Cili është shumëzuesi më i Lartë I Crazy Time?

Cili është shumëzuesi më i Lartë I Crazy Time?

Kur luani Crazy Time, shumëzuesi më i lartë i mundshëm është 20,000 x. Thjesht luani lojën crazy Time bonus për të hyrë në këtë. Këtu, rrota mund të kthehet përsëri dhe përsëri derisa të arrijë maksimumin e saj.

Si funksionon tabela e pagimit për Lojën Crazy Time

Si funksionon tabela e pagimit për Lojën Crazy Time

Lojtarët mund të marrin një tregues të mirë të çmimeve të disponueshme përmes tabelës Crazy Time pay. Për shembull, numri 1, i cili ka një probabilitet 39% për t'u goditur, mund t'ju paguajë deri në 50 herë bastin tuaj. Pagesa maksimale për zgjedhjen numër 10, e cila ka një probabilitet 7% për t'u zgjedhur, është 500x. Loja crazy Time bonus është mënyra e vetme për të marrë shpërblimin maksimal prej 100,000 dollarësh.

Pyetjet E Bëra Më Shpesh

Çfarë Është Saktësisht Crazy Time?
Crazy Time është një argëtim kumar me elemente shfaqje TELEVIZIVE. Loja luhet drejtpërdrejt. Lojtar ka për të bast në qelizat ruletë dhe për të marrë çmime bujare. Të gjithë lojtarët që regjistrohen në kazino mund të marrin pjesë në këtë shfaqje unike të lojës.
Si mund të fitoni Në Crazy Time?
Crazy Time mund të fitohet duke bërë një bast fitues në një nga tetë vendet e disponueshme në timon dhe duke pasur tokën e rrotave në atë vend pasi të jetë rrotulluar. Ju do të jetë në gjendje për të marrë pjesë në lojë bonus pasi ajo është iniciuar në qoftë se ju me sukses bast në një nga katër sheshet Lojë Bonus.
A mund të luaj Crazy Time në telefonin tim?
Si Crazy Time është plotësisht në përputhje me të gjitha pajisjet mobile, ju mund të luajnë në çdo kohë. Bashkohuni me lojën sot nga pajisjet mobile iOS dhe Android.
A Ka Crazy Time një cilësim autoplay?
Autoplay është me të vërtetë një mundësi. Pasi të keni vendosur bastin tuaj, autoplay ju mundëson për të përsëritur atë për një numër të paracaktuar të raundeve të lojrave. Ju duhet të vendosni baste në rrjetin e basteve dhe të zgjidhni "Autoplay" për të filluar funksionin autoplay.