Lojra Bonus Crazy Time

Bonusi I Madh I Crazy Time sot është një nga arsyet pse loja Video Crazy Time E Evolution Gaming është kaq e pëlqyer tani. Për shembull, shumë individë e gjejnë thjeshtësinë e dizajnit tërheqëse, dhe rrota e fatit me ngjyra ka një pamje flamboyant.

Shkoni në sit

Për më tepër, Crazy Time përdoret shpesh me taktikat e basteve për të rritur përfitimin e lojtarëve. Përdoruesit me ekspertizë të kufizuar të lojës mund të kenë sukses menjëherë duke përdorur Metodën Martingale ose metodën E Paqëndrueshmërisë së ulët së bashku me crazy Time bonus tracker. Sidoqoftë, kryesisht sepse ka kaq shumë prej tyre, përfitimet që ofrohen në kohën e çmendur të bonusit të Kohës bien vërtet në sy. Katër ato të rëndësishme për t'u kujdesur kur filloni aventurën tuaj janë renditur më poshtë.

Koha E Çmendur Bonus I Madh

Sipas vendosjes së makinës, Evolution Gaming ka konfirmuar se një lojtar zakonisht do të fillojë një raund bonus pas çdo rrotullimi me gjashtë rrota. Prandaj, është e qartë se Evolucioni po bën një përpjekje për ta mbajtur lojën sa më të gjallë që të jetë e mundur; bonuset dhe më shumë bonuse janë mënyra më e mirë për ta arritur atë që nga koha E Çmendur shpërblimet falas janë gjithmonë të disponueshme për lojtarët si në faqen zyrtare ashtu edhe në aplikacionin e lojës. Pra, le të shqyrtojmë opsionet e ndryshme të bonusit të disponueshëm në lojën crazy Time bonus.

Raundi I Bonusit Pachinko

Pachinko është një lojë që shihet më shpesh në sallonet Japoneze Pachinko, por Evolution ka krijuar një version argëtues që mund të luhet në CrazyTime. Kur aktivizohet, pritësi ngrihet në krye të lojës Pachinko, ku u jepen udhëzime të rastësishme se ku ta vendosin topin. Kjo pastaj do të lëvizë më poshtë në lojë derisa të arrijë një vlerë shumëzuese ose fjalën dyfish, ku do të ndalet.

Basti juaj do të rritet me vlerën e shumëzuesit që korrespondon me qelizën e rënë. Të gjithë numrat shumëzues do të dyfishohen nëse topi ulet në pjesën e dyfishtë, dhe pastaj do të hidhet edhe një herë. Vlera maksimale e shumëzuesve është 10,000 x, dhe mund të jepen dyfishe të shumta. Nëse totali fitues është i ulët, Evolution Gaming do të ofrojë gjithashtu një përsëritje si pjesë e bonusit Pachinko. Do të gjenerohen shumëzues të rinj dhe raundi i bonusit do të luhet përsëri nëse kjo ndodh.

Raundi I Bonusit Të Gjuetisë Së Parave

Bonus Gjueti Cash në CrazyTime ju vë të drejtë në mes të veprimit, dhe Ekipi Evolution konsideruar me kujdes se si për të bërë këtë të ndodhë në mënyrë për të rritur përfshirjen lojtar në lojrat e tyre të jetojnë kazino. Loja do të shkojë në ekranin cash hunt, ku do të shfaqen 108 shumëzues sapo të aktivizohet ky bonus. Pastaj, këto do të mbulohen me simbole si yjet dhe rosat pasi të përzihen.

Për pjesën emocionuese tani! Tani që keni një top, mund të zgjidhni me kujdes se cilin objektiv dëshironi të qëlloni duke e lëvizur mbi secilin ashtu siç ju ka bërë loja. Shuma e shumëzuesit tuaj do të shfaqet sa herë që shtypni këmbëzën e miut ose pajisjes celulare. Shumëzuesi maksimal i disponueshëm për këtë bonus është 500x basti juaj, i cili në fakt nuk është shumë i keq, veçanërisht nëse po e futni atë tashmë në një shumëzues nga rrota.

Raundi I Bonusit Të Rrokullisjes Së Monedhës

Akti i hedhjes së një monedhe është diçka me të cilën të gjithë lojtarët mund të lidhen; pas disa humbjeve, të gjithëve na është dashur të lajmë tenxheret ose të bëjmë shëtitje në dyqan. Coin Flip extra round, i krijuar nga Ekipi Evolution, është një variant shumë më argëtues i lojës.

Kur ky bonus është aktiv, ju do të dërgohet në makinë monedhë flip ku ju do të shihni një monedhë me një anë blu dhe një anë të kuqe. Dy shumëzues të rastësishëm i caktohen secilës ngjyrë mbi makinë, dhe pastaj monedha kthehet. Pavarësisht nga ana e kujt bie monedha, basti juaj do të shumëzohet me atë shumë. Shtimi i kësaj loje të mundësisë së një rrokullisje shpëtimi kur shuma fituese është shumë e ulët është një prekje e mirë. Monedha pastaj do të kthehet edhe një herë, dhe shumëzuesit e rinj do të shtohen në monedha.

Lloji i bonusit Raundi I Bonusit Pagim
Pachinko 10,000 x bonus
Gjueti Parash 500x bonus
Rrokullisje Monedhe 15,000 x bonus
Koha E Çmendur 20,000 x bonus

Raundi I Bonusit Të Kohës Së Çmendur

Emri i lojës, natyrisht, është rezervuar për përbindëshin e të gjitha raundeve bonus. Po, ju lexoni atë në mënyrë korrekte, entuziastët slot machine. Raundi I bonusit Crazy Time është vendi ku mund të fitohen çmime të mëdha, dhe fillimi i lojës në këtë seksion do të jetë eksitim i pastër për çdo lojtar.

Ka 64 pika në rrotën virtuale në total, dhe të gjitha janë të mbushura me vlera shumëzuese dhe dyfish dhe trefish. Në këtë raund bonus, detyra juaj është të vendosni se çfarë ngjyre do të jetë flapper juaj. Ju keni zgjedhjen e tre ngjyrave: jeshile, blu ose të verdhë. Nëse flapper juaj zbarkoi në një vlerë të dyfishtë ose të trefishtë, të gjithë shumëzuesit do të rriten me atë shumë dhe rrota do të rrotullohet edhe një herë. Nëse ndalet në një vlerë që nuk ishte e dyfishtë ose e trefishtë, do t'ju shpërblehet vlera në të cilën u ndal. Vlera maksimale e shumëzuesve është 20,000 x, dhe kjo do të vazhdojë derisa çdo lojtar të ketë marrë një shumë shumëzuese.

A Ka Ndonjë Cheats Çmendur Kohë Apo Hacks?

Mjerisht, nuk ka ndonjë mashtrim Të Çmendur Në kohë nëse i kërkoni. Asnjë hacks pune ose cheats për Kohë Të Çmendur mund të gjenden në internet, pa marrë parasysh se sa tërësisht ju kërkoni. Prandaj, duhet të shkoni sa më shpejt që të mundeni nëse shihni dikë që pretendon të ketë një mashtrim ose një teknikë për të mposhtur plotësisht timonin sepse mund t'ju siguroj se është një mashtrim.

Përdorimi i teknikës Crazy Time dhe kalkulatorit të përshkruar dhe ofruar në këtë faqe do t'ju japë shansin më të lartë për të fituar. Crazy Time është një lojë kazino, kështu që nuk do të fitoni domosdoshmërisht çdo herë, por mund të përmirësoni shanset tuaja nëse e luani atë në mënyrë korrekte.

Pyetjet E Bëra Më Shpesh

Sa Mundësi Keni Për Të Fituar Në Kohën E Çmendur?

Në varësi të asaj se sa shpenzoni dhe në cilën zonë të timonit zgjidhni të vini bast, ju keni një shans për të fituar në lojën Crazy Time. Shpërblimi i mundshëm rritet me rritjen e madhësisë së bastit, por shanset fituese zvogëlohen. Në mënyrë që të rrisni shanset tuaja për të fituar në Crazy Time, është më mirë të vendosni bast në disa segmente të ndryshme të rrotave.

Sa shpesh do të aktivizohet një raund bonus në Crazy Time?

Lojtarët zakonisht fillojnë një raund bonus çdo rrotullim me gjashtë rrota, sipas cilësimeve të makinës nga Evolution Gaming. Ky aktivizim i shpeshtë i bonusit synon të mbajë përvojat e lojrave të lojtarëve interesante dhe emocionuese.

Çfarë hapash ndërmerr Evolution Gaming për të garantuar një përvojë emocionuese të lojës në Kohë të Çmendur?

Për të rritur emocionin e lojës, Evolution Gaming thekson vlerën e bonuseve. Ata përpiqen ta mbajnë lojën e çmendur të bonusit Të Kohës sa më emocionuese dhe dinamike duke përfshirë një sërë mundësish shtesë.