Si të luani lojën e kazinosë Crazy Time

Dëshironi të luani një lojë kazino online të ngjashme me shfaqjen e lojërave dhe të keni mundësinë të fitoni shpërblime të mëdha? Luaj Lojën Crazy Time nga Evolution Gaming. Kjo lojë e njëjtë e tregtarëve të drejtpërdrejtë do t'ju shpërblejë me një ton momentesh jashtëzakonisht emocionuese dhe çmime të ngjashme të çmendura. Në këtë lojë të rrotave të parave të bazuara në shanse, një rrotullim përcakton fatin tuaj. Për t'ju ndihmuar të fitoni më shumë shpërblime, le të shqyrtojmë çdo taktikë fituese Të Çmendur Në dispozicion në këtë artikull.

Shkoni në sit
Aspekti Detaje
Emri i lojës Koha E Çmendur
Ofruesi Evolucioni
Strategjitë Po.
Bonuse Po.
Lehtë për të luajtur Po.

Si të Luani Një Lojë Të Çmendur Kohore?

Si për të luajtur Në Crazy Time Kazino — kjo nuk është e vështirë për t'iu përgjigjur kësaj pyetjeje, ju vetëm duhet të hyni në faqen zyrtare ose lojë app. Thjesht krijoni një llogari të re ose identifikohuni në një llogari ekzistuese. Crucshtë thelbësore të zgjidhni operatorin e kazinosë që besoni se është më i përshtatshmi dhe më i besueshmi. Përveç kësaj, kazinoja duhet të përfshijë makina të çmendura të kohës.

Nuk lejohet të luani Kohë Të Çmendur pa asnjë fond në llogarinë tuaj. Nëse nuk luani shpesh në kazino, plotësoni llogarinë tuaj me shumën e zgjedhur. Gjeni automatin Crazy Time dhe hapeni nëse keni krijuar tashmë një llogari dhe keni shtuar fonde.

Ju mund të vendosni baste nëse shikoni një transmetim të Drejtpërdrejtë Të Crazy Time nga studio. Ato mund të përdoren në tetë simbole të ndryshme. Të gjitha ato shfaqen në një rrotë; megjithatë, seksionet me numra janë më të shpeshta këtu. Dy llojet e segmenteve janë të rregullta dhe bonus. Numrat e llogarisë 1, 2, 5 dhe 10 zakonisht shtypen në to. Emrat e plotë të raundeve në lojërat bonus janë Cash Hunt, Pachinko Coin Flip dhe Crazy Time. Vendosni shumën e duhur të parave në vetëm një opsion ose të gjitha, sipas dëshirës tuaj. Mbani në mend dritaren e basteve dhe vendosni të gjitha bastet e dëshiruara në kohë.

Kur periudha bast ka kaluar, krupier në studio vishet timon. Paneli I Lartë Slot, i cili ka disa shumëzuesit, do të lëvizë në të njëjtën kohë. Ju do të merrni një shumëzues për kunjin tuaj nëse rrota ndalet në një nga pikat e basteve të rastësishme që keni zgjedhur. Sidoqoftë, duhet të luani edhe një raund me rregulla dhe veçori unike nëse keni luajtur një lojë bonus Të Çmendur Në Kohë dhe ajo ka fituar.

Si për Të fituar Kohë Të Çmendur Lojra Kazino

Duke parashikuar saktë se cilën hapësirë do të zërë rrota në përfundim të rrotullimit, lojtarët e Crazy Time mund të fitojnë çmime. Me pagesat në bazë të ku tokat bast tuaj, ju mund të bast në deri në 8 qelizat e ndryshme të timonit.

Basti në numrin " 1 " është basti më i sigurt sepse paguan pagimin më të vogël prej 1:1 dhe ka frekuencën më të lartë (21 paraqitje) në timon. Numri më i lartë pagim bast pagim është "10", e cila shfaqet vetëm katër herë në timon dhe paguan 10:1.

As kjo nuk është e gjitha; në përfundim të çdo rrotullimi, një rrotull mbi timon kthehet për të zbuluar një nga tetë pikat dhe një shumëzues që zbatohet për të gjitha vlerat fituese. Nëse një lojë bonus përfshihet në shumëzues, vlera e shumëzuesit shtohet në çdo fitim që bëhet atje.

Elementet Unike Të Lojës Kazino Koha E Çmendur

Përkundër faktit se Koha E Çmendur fillimisht duket të jetë një lojë tipike e kazinosë së drejtpërdrejtë me rrota, ajo në të vërtetë përmban shumë veçori intriguese. Përdoruesit janë bërë për ta zgjedhur atë duke e bërë atë të paharrueshëm për ta. Çuditjet interesante ekzistojnë në vetë ndërfaqen Crazy Time:

  • Gjatë lojës, biseda është e arritshme. Kjo do të thotë që lojtarët e tjerë dhe mbështetja e klientit mund të arrihen përmes komunikimit. Ju mund të shikoni në lojëra elektronike të tjera të angazhuara të kazinosë nëse jeni të mërzitur me prezantuesin dhe timonin e rastësishëm. Nuk do të humbisni rezultatet E Çmendura Të Kohës për sot sepse vetë loja do të jetë në një dritare të vogël në fund. Lobi është emri i këtij komponenti.
  • Kur loja të ketë përfunduar, shkoni te seksioni crazy time history dhe kërkoni informacionin tuaj të basteve atje për të shpëtuar veten nga detyrimi për të regjistruar manualisht të gjitha fitimet tuaja dhe rezultatet E Çmendura Të Kohës. Loja në vetvete nuk ka pse t'ju ndalojë ta bëni këtë. Edhe nëse nuk keni vendosur ende ndonjë bast, qasja në këtë seksion është ende e disponueshme.
  • Për segmente të caktuara fituese, ka herë pas here rregullime në kufijtë për norma të ndryshme. Zhvilluesi ka krijuar një seksion të quajtur Kufijtë dhe Pagesat ku mund të merrni të gjithë informacionin e rëndësishëm në lidhje me këtë në mënyrë që të mos e zbuloni atë në disa faqe në internet jo të besueshme. Në seksionin E Cilësimeve, mund të bëni rregullime manuale në cilësimet vizuale dhe audio nëse nuk ju pëlqejnë. Gëzimi juaj i procesit do të maksimizohet falë këtij funksioni.

Këshilla dhe Strategji Për Lojtarët E Çmendur

Ju duhet të njiheni me disa këshilla dhe metoda përveç strategjive që kemi mbuluar më lart për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga kjo lojë e fatit. Pasi të jetë rrotulluar rrota e magjepsur Crazy Time, lexoni këtë udhëzues për të mësuar se si të merrni çmimin më të lartë në shtëpi:

Vendosni disa bastore

Qasja më e madhe për Kohën E Çmendur është të vendosni bast të shumtë, gjë që rrit gjasat tuaja për të fituar. Përveç kësaj, ajo rrit pezullimin në lojë.

Bëni bast në lojërat bonus pa hezitim

Ju nuk duhet të frikësoheni për të vënë bast në lojëra bonus, edhe kur shanset e tyre për të ndaluar në flapper janë më të ulëta se shanset e tyre për të ndaluar në numra. Momentet më argëtuese në këtë lojë sigurohen nga raundet e saj bonus, të cilat gjithashtu kanë potencialin për të dhënë pagesa të pabesueshme.

Shqyrtoni taktika të ndryshme

Mos harroni të kombinoni dhe kontrastoni taktikat që sapo kemi diskutuar. E gjitha varet nga preferencat personale-a preferoni të luani me aksione më të ulëta për shpërblime më të mira apo anasjelltas?

Sistemi I basteve Martingale është një mundësi më shumë që keni. Pas çdo humbje, ju dyfishoni aksionet tuaja, dhe pas çdo fitore, ju ktheheni në bastin tuaj fillestar. Humbjet tuaja mund të zvogëlohen duke e bërë këtë, dhe madje mund të prisheni.

Pyetjet E Bëra Më Shpesh

Çfarë Do të Thotë Statistikat në Ndërfaqen E Lojës?

Gjatë lojës, statistikat E Kohës Së Çmendur mund të shihen. Për më tepër, ai siguron të dhëna të dobishme që mund t'i përdorni për të zhvilluar strategji dhe për të përcaktuar frekuencën e fitoreve.

A ka lojë online një tipar chat?

Po, ju mund të ndërveproni me lojtarë të tjerë gjatë lojës duke përdorur funksionin crazy Time live chat. Dizajnerët morën vendimin për t'ju parandaluar të përjetoni vetminë gjatë lojës. Ndërsa luani, mund të bisedoni me lojtarë të tjerë ose t'i bëni ekipit të shërbimit të klientit disa pyetje.

Çfarë do të thotë numrat në lojë?

Ju mund të shihni numrat në disa nga sektorët e rrotës Crazy Time. Të gjithë quhen "numrat e lojërave". Përdoruesi mund të vërë bast në 1, 2, 5 ose 10 dhe të marrë pagesa me shumëzuesit përkatës.